У Кропивницькому зібрали завідуючих бібліотек міста
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50046_1.jpg)
«Актуальні питання успішного функціонування бібліотек» - тема семінару, на яку Центральна міська бібліотека для дітей запросила завідуючих бібліотек міста.
Як порозумітися з «цифровим» поколінням дітей. Які саме проєкти та акції запроваджені в бібліотеці допоможуть невгамовну енергію юних спрямувати у корисне русло. Ці та інші питання допомогла розкрити Оксана Клименченко, психолог Кропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Про нову українську школу та новий рівень партнерства спілкувалися з Світланою Табальчук, заступником директора НВО №31.
Які книги читають діти? А вони читають! Що нового у вивченні української літератури? Якими творами зарубіжних авторів наповнювати полиці бібліотек допомагали з’ясувати Тетяна Сергач та Ольга Шамрай, вчителі НВО №35.
Зустріч з Оленою Надутенко, кропивницькою письменницею, чиї книги ніколи не залежуються на полицях бібліотек, була корисною, пізнавальною та емоційно зворушливою.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)