У Кропивницькому завершилося навчання кандидатів у прийомні батьки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62000_1.jpg)
Програма навчання передбачала проведення рольових ігор, дискусій, мозкових штурмів.
Майбутні прийомні батьки та опікуни вивчали особливості виховання дітей, які зростають без біологічних батьків, заглибились в особливості поведінки дітей із психологічною травмою, відпрацювали навички, що є обов’язковими для створення прийомної родини. Потенційні прийомні батьки переконались у доцільності налагодження стосунків з біологічними родичами дитини, яка залишилася без батьківського піклування.
Заняття проводилися фахівцями обласного центру соціальних служб у межах кроссекторального проєкту, що реалізується Благодійним фондом "Безпечне майбутнє" за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)