У Кропивницькому відкрився дитячий фестиваль (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43316_1.jpg)
Сьогодні, 11 травня, у Кропивницькому на площі біля Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття третього щорічного «Фестивалю дитячої творчості».
Ініціатором проведення фестивалю виступає галерея «Єлисаветград» спільно з Відділом культури і туризму, Управлінням молоді і спорту, Управлінням освіти міської ради Кропивницького, Обласним відділення Національної спілки художників України та художньої школи ім.О.Осьмьоркіна. Нагадаємо, що Фестиваль проходить вже третій рік поспіль.
В рамках фестивалю відбувся пленер, проводилися майстер-класи, відвідувачі мали змогу познайомитись та попрацювати з професійними художниками, переглянути виставки: дитячих малюнків конкурсу «Щаслива дитина – квітуча Україна» (2017 року), дитячих малюнків з Риги, фоторобіт Глеба Цуканова.
Гості та учасники фестивалю подивилися концертну програму та переглянути виставку-продаж сувенірів та книг, а також зробити фото на згадку у фотозони від галереї «Єлисаветград».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)