У Кропивницькому відкрилася виставка юного художника з Києва (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43315_1.jpg)
Сьогодні, 11 травня, у Кропивницькому в галереї «Єлисаветград» відбулося відкриття виставки малюнків Ярослава Заруцького.
На виставці представлені різноманітні картини з мальовничим описом природи, затишні оселі, портрети, архітектурні будівлі різних стилів та епох, виникають почуття перенесення у часі, краси та спокою.
Юний митець, який попри боротьбу з важким захворюванням не втрачає життєрадісності та має незвичайне бажання творити, ще з раннього дитинства. Успішне навчання у школі на інклюзивній формі навчання, проведення щоденних фізично-лікувальних вправ, плавання у басейні та творчість є незвичайним стилем його життя.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)