У Кропивницькому відбувся фотомарафон
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43428_1.jpg)
Сьогодні до святкування Дня вишиванки намагаються долучитися багато українців, одягаючи на роботу, навчання або одне із запланованих на 17 травня святкових заходів вишиту сорочку.
До Дня вишиванки бібліотека №18 (101-й мікрорайон) провела фотомарафон «Моя вишиванка».
Протягом дня користувачі з задоволенням позували один одному та робили селфі у вишиванках. Щира дяка майстриням, від наших прабабусь до сучасних дизайнерів, які натхненно дотримуються традицій та створюють незрівнянну красу!
У різних містах України та світу проводять тематичні акції, паради та виставки. У 101-му мікрорайоні міста Кропивницького сьогодні о 19.00 відбудеться флешмоб «Герб України», до якого залучаться і бібліотекарі з читачами. Організатор заходу – депутат міськради М. Бєжан.
Запрошуємо усіх бажаючих приєднуватися і з Днем вишиванки, друзі! Пишаймося, що ми - УКРАЇНЦІ! Нехай і надалі вишита сорочка залишається символом чистоти, символом роду та любові до своєї землі, своєї Батьківщини.
Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)