У Кропивницькому відбулося відкриття обласних зборів-змагань «Школа безпеки»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44250_1.jpg)
Кожна людина повинна володіти елементарними навиками рятування свого життя.
Дітям шкільного віку можливість отримати такі знання надає рух «Школа безпеки», метою якого є формування свідомого й відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки, безпечної життєдіяльності дітей та молоді у соціумі, виховання громадянської позиції молоді у сфері цивільного захисту, загальнолюдських якостей, удосконалення знань щодо поводження у надзвичайних ситуаціях, активізація творчої та пізнавальної ініціативи молоді, професійна орієнтація, пропаганда здорового і безпечного способу життя.
Демонструють свої здобутки учасники руху під час змагань, що проходять протягом року в районних осередках.
2 липня на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» м. Кропивницький розпочались ХІІ обласні збори-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху.
У таборі зібрались переможці міських та районних зборів-змагань, щоб у чесній та напруженій боротьбі показати свої практичні вміння і знання, яким вони навчились протягом року в гуртках «Юний рятувальник», та визначити найкращу команду року.
Від Управління ДСНС України у Кіровоградській області привітати учасників «Школи безпеки» прибув заступник начальника Управління полковник служби цивільного захисту Вадим Янішевський. Він звернувся до учасників змагань зі словами подяки за активність у русі юних рятувальників та побажав удачі у боротьбі.
Результати обласних зборів-змагань будуть висвітлені по завершенню усіх етапів.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)