У Кропивницькому відбулася акції «16 днів проти насильства»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50307_1.jpg)
У рамках акції "16 днів проти насильства" бібліотека-філія №21 спільно з Управлінням патрульної поліції в м. Кропивницькому провела тренінг «Насильству – стоп!».
Офіцер ВЗГУПП в Кіровоградській області старший лейтенант Варіченко О. розповіла про різновиди насильства, методи протидії та уникнення йому, зокрема зупинилась на правових аспектах нового Закону України №2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та механізмі його дії.
Відвідувачі бібліотеки отримали ситуативні завдання з конфліктною ситуацією та моделювали дії з їх мирного вирішення.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)