У Кропивницькому відбулась спільна нарада правоохоронних відомств та міграційної служби
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32720_1.jpg)
31 серпня у Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області відбулася міжвідомча нарада щодо стану протидії нелегальній міграції, викриття злочинів, вчинених іноземцями та стосовно них.
Участь у засіданні взяли представники керівництва Нацполіції області, Управління Служби безпеки України в області, Управління Державної міграційної служби України в області та начальники структурних підрозділів апарату поліції.
Присутні розглянули питання проведення роботи з громадянами іноземних держав, що перебувають на території Кіровоградщини, викриття кримінальних правопорушень у сфері міграції та спільні заходи зацікавлених відомств, спрямовані на подальшу співпрацю у даному напрямку.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)