!!! На цьому місці може бути Ваша інформація !!!                                                        МОЗ повідомляє: 37 351 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 29 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 5 341 дитина та 806 медпрацівників. За весь час пандемії в Україні захворіло – 4 017 961 особа; одужало – 3 615 257 осіб; летальних випадків – 100 031; проведено ПЛР-тестувань – 17 942 426. Кількість захворювань в регіонах за добу: м. Київ – 2418; Вінницька область – 2100; Волинська область – 768; Дніпропетровська область – 1822; Донецька область – 1430; Житомирська область – 2214; Закарпатська область – 876; Запорізька область – 739; Івано-Франківська область – 2572; Київська область – 1227; Кіровоградська область – 193; Луганська область – 599; Львівська область – 3791; Миколаївська область – 686; Одеська область – 2598; Полтавська область – 915; Рівненська область – 1994; Сумська область – 1502; Тернопільська область – 1487; Харківська область – 1319; Херсонська область – 813; Хмельницька область – 2186; Черкаська область – 933; Чернівецька область – 1085; Чернігівська область – 1084. ᛉᛋ ᛃ ᛖ

У Кропивницькому відбудеться міжнародна акція «Ніч музеїв»

Май 18, 2018 | Новини | Просмотров: 1363 | Комментариев: 0

ХІV Міжнародна акція  «Ніч музеїв» Кіровоградський обласний художній музей 19 травня 2018 року з 16.00 до 24.00

ПРОГРАМА

Місце проведення

Час проведення

Назва заходу

Біля музею

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фойє музею, І поверх

16.00-20.00

 

 

«НАNDMАDЕДИВА»

виставка - ярмарок майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, креативного дизайну та предметів вжитку

17.00-23.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.00-19.00

 

ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН (в рамках Дня Вуличної Музики)

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА

за участі виконавців найрізноманітніших музичних стилів:

Марії Моренко, гурту DryХмара (Ольга Луценко та Кирило Поліщук), Антоніни Потієнко, Дар’ї Нікітіної, Наталі Сарандук, Єви Ящук, Софії Белик, Алесі Матюшенко, Ярослава Долі, Алевтини Сторожевської, Андрія Шульги, Тамари Алдошиної, Дениса Тернавського, Андрія Гардашнікова, Максима Чорного, Сергія Соколовського, Михайла Радкевича, Максима Кушніра та гуртів «Партизан-Бенд» та «Само собою»

 

ВИСТАВКА - ПРОДАЖ ВИРОБІВ  ІЗ ТІСТА «СМАКОЛИКИ»

 

 За участі учнів Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування

(директорАнатолій Таран)

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА «МИСТЕЦЬКИЙ РОЗМАЙ»

 

 

16.00-17.00

 

ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Виступи учнів та викладачів музичної школи № 2 ім. Ю.Мейтуса

(директор - Валентина Ревенко)

17.00-17.30

ЛІТЕРАТУРНО - ПОЕТИЧНИЙ САЛОН (за участі Олени Горобець, Олени Трибуцької, Кирила Поліщука)

17.30-18.00

МУЗИЧНО-ТАНЦЮВАЛЬНА  ФЕЄРІЯ від Кіровоградської музичної школи № 4(хореографічний ансамбль «Флоренс»)

(директор– Ольга Полєвіна, викладачі – Валентин Кончаков, Світлана Свиридова

18.00-18.15

  • Володар першої премії конкурсу «Майбутнє України» Максим Устянський                 з піснею «Повір у чудеса»
    • Презентація колекції «МИ, ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!»- дитячий театр мод імідж-центру «Ольга», володар Гран-прі всеукраїнських та міжнародних конкурсів серед театрів мод та дизайнерського мистецтва (директор- Вікторія Вагжанова)

18.15-18.45

ТВОРЧИЙ КЛУБ «НАТХНЕННЯ»(Кіровоградського музичного коледжу) представляє  уривки з вистави за п’єсою Миколи Куліша «Мина Мазайло» та Ежена Йонеско «Носороги»  (керівник – Людмила Френчко)

 

Концертстудентів  Кіровоградського музичного коледжу

(директор- Лариса Голіусова)

18.45-19.00

ВИСТУПИ ВИХОВАНЦІВ ШКОЛИ  ХІП-ХОПУ ТА БРЕЙК-ДАНСУ                                       «MIXOFSTEPS» (тренерОлександр Сірий)

19.00-19.15

ТАНЦЮВАЛЬНІ НОМЕРИ від THEDANCINGWOMENSSTUDIO

(Студія танцюючих жінок, тренерМарина Корніца)

19.15-19.20

ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП ВИХОВАНЦІВ  ЦЕНТРУ ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ «ЦИТАДЕЛЬ» (голова Центру, інструкторОлег Ковальчук)

19.20 -19.30

ВОКАЛЬНЕ ТРІО «ОСІНЬ»  (керівникНаталя Лисеніна)

19.30-19.45

СХІДНІ ТАНЦІу виконанні учнів танцювальної студії «MARITSA» та солістки шоу - балету «MARITSA» (керівник – Марина Хотєєва)

19.50-20.20

СОЛО НА САКСОФОНІвід Дениса Чернецького

20.20-20.45

БАРДІВСЬКІ ПІСНІвід Олександра Кир’янова

20.50-21.00

СХІДНІ ТАНЦІу виконанні  солістки  шоу - балету «MARITSA»

(керівник – Марина Хотєєва)

21.00-21.30

ЛОТЕРЕЯ

21.30-23.30

Концертна програма за участі: Андрія Гардашнікова, Марії Моренко та Анастасії Сулімової

Фойє, ІІ поверх

17.00-23.00

ПІД ПРИЦІЛОМ ОБ’ЄКТИВУ (флешмоб «Україна Єдина»)

Фойє, ІІІ поверх

17.00-21.00

МИСТЕЦЬКО - ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДІТЛАХІВ

Фойє, ІІІ поверх

 

17.00-20.00

АРТ-ПРОСТІР

Майстер-клас по виготовленню іграшок із паперу «Совки»

від Арт-студії «Совушка» (керівники  -  Світлана та Тетяна Стороженко)

 

 

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР

«РУКОТВОРНІ ДИВА ПІД ОБРАЗАМИ»

Експозиційний зал «Сакрального мистецтва»,

ІІІ поверх

18.00-21.00

МАЙСТЕР - КЛАСпо виготовленню хризантем із кольорових стрічок

(майстриня– Галина Неділько)

МАЙСТЕР - КЛАСпо автентичній техніці української вишивки

(майстриня– Зінаїда Андріяшевська)

МАЙСТЕР - КЛАСпо виготовленню декоративних виробів - заучасті майстрів ГО «Єлисаветградський узвіз»

(керівник– Ірина Поляруш)

 

МАЙСТЕР - КЛАСпо виготовленню виробів із стрічок та тканини -заучасті

 майстрів ГО «Єлисаветградський узвіз»

(керівник– Ірина Поляруш)

 

 

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР  «ЧАРІВНА МАВКА»

Експозиційний зал «Мистецтво XVIII– початку XXст.», ІІІ поверх

16.00-23.30

 

16.30-23.30

 

19.00-22.00

ХУДОЖНЄ ФОТО - ПЕРЕВТІЛЕННЯ  «ЧАРІВНИЙ ОБРАЗ З МИНУЛОГО»

 

ФОТОСАЛОН  «ВІДЧУЙ СЕБЕ ІНШОЮ»

 

МАЙСТЕР - КЛАС ПО ПЛЕТІННЮ КОСИ  за участю учнів Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг

 

МАЙСТЕР - КЛАС ІЗ ВІЗАЖУза участю учнів Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг (директор– Людмила  Снєжко, керівник  -  Оксана Забабуріна)

 

 

СТУДЕНТСЬКІ ЕКО-СТУДІЇ:

ІV поверх

18.00–22.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.00-21.00

«ХУДОЖНЄ ТАТУ»- у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва ВПНЗ Кропивницький інститут «Університет сучасних знань» (керівник Ірина Зантарія)

 

«ЖИВОПИСНА ЕКСПРЕСІЯ»у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва ВПНЗ Кропивницький інститут «Університет сучасних знань» (керівник Ірина Зантарія)

 

МАЙСТЕР-КЛАСИ у виконанністудентів мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (керівник Лариса Гарбузенко)

 

ВІДКРИТА МАЙСТЕРНЯ ГОНЧАРА - за участі Олександра Гавриленка

Фойє, ІVповерх

18.00-20.30

МАЙСТЕР - КЛАС ПО ПЛЕТІННЮ ВОЛОССЯза участю майстра Вікторії Фрідман

МАЙСТЕР - КЛАС ПО ВІЗАЖУза участю майстра Вікторії Загородньої

 

Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя                       у Петербурзі 9 січня  1905 р.», Виставка

голограм «Археологічні скарби України»

16.00-23.00

КВЕСТ - ЧИСЛОВИЙ ВИМІР «КРИВАВОЇ НЕДІЛІ»

 

(тематичні екскурсії по експозиціях залу, ІVповерх)

(куратор- Олег Юрченко)

ДЕМОНСТРАЦІЯ військового екіпірування та сучасної зброї від

Центру оперативно-тактичної підготовки «Цитадель»

(голова Центру, інструкторОлег Ковальчук)

Відділ музею – картинна галерея 

Петра Оссовського «Світ                   і Вітчизна»

18.00-22.00

 

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ХУДОЖНИКА:

Створення колективної картини  (куратор - Анатолій Кімнатний)

 

 

 

19.00 -19.15

 

 

 

 

19.30-21.00

ПРЯМІ ВКЛЮЧЕННЯ - Весілля принца ГАРРІ та МЕГАН МАРКЛ

 

КРУГЛИЙ СТІЛ  «СКАРБИ БІЛЯ ПОРОГУ»

в рамках щорічних зустрічей пам’яті історика, краєзнавця, шевченкознавця, громадського діяча В’ячеслава Євгеновича Шкоди та перегляд фільмів про видатного історика

 

ФАН-ЗОНА (перегляд футбольного матчу  «ДИНАМО» - «Шахтар»

18.00-21.00

КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР – «Стежками творчості»

ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР - КЛАСІВ:

 

Виготовлення ляльки - мотанки

(проводить Людмила Капінус– об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення квітів із стрічок

(проводить Галина Неділько– об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення оберегових ниточок з кулоном

(проводить Оксана Александрова– об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення виробів з бісеру

(проводить студія «Луніца»)

 

Виготовлення виробів з ниток «Тваринний світ»

(проводить Ірина Новакова – ГО Центр розвитку людини і сім’ї «Сонячний зайчик»)

 

Виготовлення виробів з глини «Сова»

(проводить Вікторія Пухинда)

 

Ліплення декоративних елементів з повітряного пластиліну

(проводить Наталія Євладенко - об’єднання «Креативна молодь»)

Також відвідувачі будуть мати можливість ознайомитися з експозиціями музею:
«Сакральне мистецтво», «Мистецтво XVIII – початку ХХ століття», «Мальовничі куточки Степової Еллади»; експозиційним комплексом декоративно-ужиткового мистецтва та відділом музею – картинною галереєю Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

та переглянути наступні експозиційні комплекси:
- Виставку творів сакрального мистецтва, переданих до фондів обласного художнього музею Службою Безпеки України та Національним художнім музеєм України;
- Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року»;
- Виставку голограм «Археологічні скарби України»;
- Виставку Давида Ямпольського «Мій Майнц»;
- Персональну виставку Сергія Шаповалова «Чарівні барви моєї Батьківщини» до ювілею митця;
- Експозицію «Сувора краса рідної землі» до 93-ї річниці з дня народження художника-земляка Петра Оссовського (1925-2015) та Міжнародного дня музеїв;
- Експозицію фотосвітлин журналіста Антона Наумлюка «Доросле кримське дитинство» до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, присвяченої дітям з сімей кримських політв’язнів.
 


Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.

ПОШИРЮЙТЕ.

Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Коментуйте.
Комментарии для сайта Cackle Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.







Linux Хостинг от HostPro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений