У Кропивницькому в центрі міста почались роботи з облаштування пандусу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32478_1.jpg)
11 серпня біля приміщення дитячої міської поліклініки №1 почались роботи з облаштування пандусу, яким можуть користуватись як мами з дитячими візочками, так і люди з особливими потребами.
Це один із трьох пандусів, які заплановано встановити у Кропивницькому цього року за кошти міського бюджету. Вже повністю завершені роботи з облаштування місця підйому біля жіночої консультації №1 по вулиці Генерала Жадова і починаються підготовчі роботи для встановлення пандуса біля міської стоматологічної поліклініки №1 по вулиці Шевченка. Загалом на облаштування підйомників в обласному центрі у 2016 році міською владою передбачено 140 тис. грн.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)