У Кропивницькому в бібліотеці відбулася вистава лялькового театру
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50010_1.jpg)
Прем’єра повчальної вистави «Вередій», що відбулася в філії №21 для дітей Міської централізованої бібліотечної системи м. Кропивницького, зібрала в бібліотеці не тільки маленьких читачів, а їх батьків.
Фактично, захід перетворився в імерсивне шоу, де присутні не просто були пасивними глядачами, а повноправними учасниками постановки.
Спектакль підготували учасники літературного театру, що діє при книгозбірні. Це аматорське об’єднання маленьких акторів дає змогу спробувати свої сили майбутнім артистам, декораторам, режисерам.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)