У Кропивницькому рятувальники навчають дітей правилам безпеки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40780_1.jpg)
Напередодні Новорічних та Різдвяних свят, шкільних канікул рятувальники Кіровоградської області активізували просвітницьку роботу серед учнів навчальних закладів та дошкільнят, аби навчити їх правилам безпечної життєдіяльності.
26 листопада співробітники Управління ДСНС у Кіровоградській області провели навчальні семінари та години спілкування у загальноосвітніх школах № 5, 6, 26 м. Кропивницький.
Під час спілкування з фахівцями Служби порятунку учні дізнались основні правила безпечного Нового року: як прикрасити ялинку і оселю, щоб в будинку не виникло пожежі, як користуватись електричними гірляндами, які види піротехніки можна використовувати дітям, а які можна запускати тільки разом з дорослими. Окремо зупинились рятувальники на розповіді про те, які надзвичайні події зазвичай виникають під час святкувань Нового року та Різдва, розповіли про ситуації, що виникали у реальному житті. Зупинились рятувальники також на загальних правилах, яких задля власної безпеки необхідно дотримуватись повсякчас, зокрема як поводитись з побутовими електричними приладами, газовою плитою, користуватись сірниками, як не провалитись на тонкій кризі, чому не можна навіть наближатись до будь-яких підозрілих речей – сумок, пакетів, іграшок, коробок, - які можуть виявитись вибухонебезпечними.
Варто зауважити, що особливо зацікавило таке спілкування першачків, адже вони тільки починають робити перші кроки у дорослому житті, тому дуже уважно слухали та щиро обіцяли дотримуватись правил, а також навчати своїх менших братиків та сестричок.
Особливої атмосфери додали яскраві новорічні листівки з правилами поводження у Новорічні свята, які роздали учням та педагогам рятувальники.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)