У Кропивницькому провели акцію «Життя без наркотиків»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_46294_1.jpg)
Сьогодні, 10 листопада, працівники поліції та небайдужі місцеві жителі об’єднали зусилля, аби зафарбувати якомога більше графіті з адресами Інтернет-ресурсів та месенджерів із продажу наркотиків.
В обласному центрі подібні акції проводяться вже не вперше. Їх мета –протидія розповсюдженню наркотичних засобів і психотропних речовин через Всесвітню мережу та мобільні додатки.
Крім того, такі заходи спрямовані на привернення уваги до цієї проблеми, підвищення обізнаності громадян щодо ризиків бути втягненим у протиправну діяльність, пов’язану з наркотиками, та шкідливість немедичного вживання наркотичних засобів і психотропних речовин.
Поліцейські вдячні громадянам, які відгукнулися, знайшли час та у свій вихідний долучилися до проведення акції.
Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)