У Кропивницькому презентували нову книгу Валерія М`ятовича
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61761_1.jpg)
В обласному центрі в Музеї мистецтв у межах літературної вітальні та за підтримки Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України відбулася презентація повісті «Хазяйка крамниці» заслуженого журналіста України, письменника та прозаїка Валерія М`ятовича
Здавалося б, легка повість, трохи з нотками містики. Але Валерій Павлович піднімає важливі теми.
Тут йдеться і про голодомор, під час якого більшу частину населення села було знищено. І журавлинці (жителі села Журавлі) намагалися врятувати не лише свої життя, а й відновити село. Щоб знову була школа, ФАП, крамниця зі свіжою продукцією. Аби там вирувало життя.
Автор у презентованій книзі показує, наскільки важливою у громаді є газета. Адже селяни зверталися по допомогу до різних інстанцій, але в районній газеті не лише відреагували на скаргу, а й прийшли на допомогу. І коли читаєш про редакційні справи, то і сам мимоволі опиняєшся в кабінеті серед свіжодрукованих видань і насолоджуєшся запахом газет.
Ну, і звісно, як без кохання? Старший колега так переймається за молодого журналіста, що відкриває йому очі на секретарку Люсю. Але є інші героїні, котрі були б не проти закрутити роман з молодим чоловіком…
Ви запитаєте, а де ж тут Хазяйка крамниці? Тож відповідь - скрізь та всюди! Адже вона і прекрасна пані у блакитній сукні з картини, яка знаходиться у краєзнавчому музеї. Вона і волохатий пес, який нізвідки взявся на подвір'ї голови "штабу". Вона і джміль, який опинився у лікарняній кімнаті для маніпуляцій. Вона і Єлизавета Журавель у дівоцтві.
Захоплююча та легка повість, яка варта вашої уваги! Повість, яка матиме продовження. Адже питання, чи була друга зустріч Федора і Лізи, залишається без відповіді.
Ірина Лягул
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)