У Кропивницькому надзвичайники навчають молодь основам безпеки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62287_1.jpg)
Нестандартний урок безпеки відбувся сьогодні в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова у Кропивницькому.
Навіть цілком стандартний перелік навчальних питань може викликати інтерес учнів, якщо підійти до роботи творчо. Знати самому — це лише половина справи, а вміти навчити цього дітей — геть інше. І це ремесло до снаги не кожному. Нестандартні підходи до викладу навчального матеріалу цілком можна вважати авторською методикою наших рятувальників.
За такою методикою сьогодні опановували безпекове вчення учні професійно-технічного навчального закладу в обласному центрі.
Головне, чого прагнули досягнути надзвичайники під час спілкування з підлітками, - навчити їх мислити критично. Адже не кожна ситуація у житті може вкладатися в рамки шаблонів. Важливо визначити джерело потенційної небезпеки, а далі діяти вже за встановленими правилами.
Нині ми не уявляємо свого життя без гаджетів, LED-приладів, павер-банків та інших речей, що забезпечують наш комфорт. Які з них можуть становити потенційну небезпеку для людини, розбиралися разом з рятувальниками.
Експрес-курс з мінної безпеки відбувся вже в укритті, до якого усі спустилися за сигналом повітряної тривоги. Зібравшись у безпечному місці, пригадали правила захисту від загроз воєнного часу.
А цікаві квестові завдання, головоломки та ребуси змусили учасників заходу до активних дій, спряли розвитку логіки й критичного мислення, а також були націлені на підтримку командного духу у боротьбі за результат.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)