У Кропивницькому комунальники не поспішають ліквідовувати аварійні ситуації (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50024_1.jpg)
Лише сьогодні, 28 жовтня, почали ремонтувати тепломережу у мікрорайоні «Шкільний», повідомляє FOTOINFORM.NET
ФОТОИНФОРМ вчора інформував, що без тепла через аварію залишилися будинки по вулиці Зінченка. І тільки сьогодні ліквідовувати аварію приїхали робітники теплогенеруючого підприємства.
Мешканці будинку по вул.Зінченка, 7 другу добу сидять без тепла. Чи зроблять сьогодні тепловики, подивимось.
Наші комунальники не поспішають у нас в місті ремонтувати та модернізувати системи водо та теплозабезпечення. У соцмережах кропивничани діляться постами, як «річки» води течуть по місту по декілька днів.
А мешканці будинку по вулиці Ціолковського, 1Е зараз сидять без водозабезпечення, бо у підвалі будинку прорвало трубу і у будинку перекрили воду. Як сказали ремонтники, щоб їх чекали о 18 годині. У багатьох родинах немає запасу питної води і кропивничани сподіваються, що ввечері вода з'явиться в будинку.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)