У Кропивницькому грепплінгістів із Долинської привітали із перемогою на Чемпіонаті Світу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58516_1.jpg)
Вихованців спортивного клубу «Legion Fighters» із Долинської Костянтина Мізуна та Мілана Ніколенка зі здобутими золотом і бронзою на Чемпіонаті Світу зі спортивної боротьби грепплінг UWW U-21 привітав голова обласної ради Сергій Шульга.
Він зустрівся зі спортсменами та їхніми наставниками.
«Щиро радію вашим здобуткам. Чим більше переможних новин чують про нас, про Україну у світі, тим більше віри в нас і в нашу головну перемогу. Бо ми – сильні і незламні!», – сказав голова обласної ради.
Сергій Шульга вручив призерам Чемпіонату Світу обласні відзнаки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)