У Кропивницькому говорили про важливість вакцинації (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62274_1.jpg)
В Україні проходив Всеукраїнський тиждень імунізації, метою якого є підвищення серед громадськості розуміння важливості вакцинації для попередження небезпечних захворювань та збереження життя.
З цієї нагоди в обласному центрі фахівчині відділу документів з питань медицини та охорони здоров’я провели вуличну акцію «Імунізація – наш спільний захист».
Захід спрямований на інформування людей з питань вакцинації, нагадування батькам про необхідність зробити щеплення своїм дітям, а всім дорослим – про важливість власної безпеки від хвороб шляхом імунізації.
Цією акцією ми хотіли допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження. Сьогодні імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців – усіх разом і кожного зокрема, залежить від рівня охоплення щепленнями в країні.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)