У Кропивницькому говорили про гендерне несприйняття жінки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50216_1.jpg)
В Центральній міській бібліотеці для дітей на засіданні клубу «Наталка» дівчата говорили про серйозне - гендерне несприйняття жінки в сучасному суспільстві.
Диспут «Мама досі миє раму?» пройшов емоційно. Адже дівчата-підлітки в своєму юному віці вже неодноразово спостерігали, або й самі були об’єктами ситуацій гендерної несправедливості, як в сім’ї так і в шкільному колективі. Говорили про наболіле!
Під час диспуту переглянули слайд-презентацію «Гендерна рівність та стереотипи» та відеоролик «Виховання дітей без гендерних стереотипів. Як це?»
А ще наталківці створили візуалізацію своєї мрії - світу в якому пануватиме гендерна справедливість, де тобі ніхто не вказує у що вдягатися і як проявляти свої емоції, де можна виконувати різні ролі в суспільстві залежно від власного хисту та бажання, а не статі. За цим наше майбутнє!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)