У Кропивницькому для рятувальників провели консультації щодо вакцинації
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54796_1.jpg)
28 квітня у режимі відеоконференції завідувач сектора медичного забезпечення та медико-біологічного захисту ГУ ДСНС України у Кіровоградській області Олександр Клубнікін провів консультативну нараду з особовим складом чергових караулів підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС в області щодо вакцинації проти коронавірусної інфекції.
Олександр Клубнікін розповів про історію пандемій у світі, методи боротьби із масовими захворюваннями людей та сучасну епідемію коронавірусної інфекції.
Мова йшла також про типи сучасних вакцин, переваги, принцип захисту від вірусу, умови для безпечного щеплення і т.п. Було наголошено на важливості найбільш адекватної умови вироблення колективного імунітету – щеплення.
Також були надані консультації щодо підготовки до вакцинації та дотримання необхідних заходів для нормального перебігу періоду після введення вакцини.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)