У Кропивницькому бібліотекарі організували інтерактивну гру
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50082_1.jpg)
Перевірили свій рівень володіння українською мовою учні 8 «Б» класу навчально-виховного об’єднання №17, взявши участь у інтерактивній грі «Мова кожного народу неповторна і своя», що відбулася напередодні Дня української писемності та мови у бібліотеці-філії №4 міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького.
Поетичним словом, дотепним жартом, влучним висловом модератори гри допомагали школярам удосконалити, поглибити та розширити свою обізнаність з української мови і літератури.
Гра доповнювалася показом відеопрезентацій про історію виникнення письма і творців слов’янської писемності та оглядом книжкових виставок «Ці загадкові письмена», «… І сонцем слово засіяло».
Бібліотекарі намагалися донести до учасників заходу розуміння того, яким надзвичайно коштовним скарбом – рідною мовою, ми володіємо. Закликали вивчати, збагачувати свій словниковий запас під час читання і спілкування, викликали бажання розмовляти рідною мовою.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)