У Кропивницький завітав Дмитро Лубінець (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61972_1.jpg)
Сьогодні в обласному центрі працювала команда Уповноваженого ВРУ з прав людини Дмитра Лубінця.
Обговорили, як дотримуються прав і свобод людини в регіоні. В зоні особливої уваги – внутрішньо переміщені особи та права призовників. Вислухали детальний аналіз омбудсмана. В результаті Дмитро Лубінець підсумував – в області серйозних публічних випадків порушень прав людини немає. Навпаки, Кіровоградщина отримала досить високу оцінку з точку зору не порушення прав людини.
А це результат концентрованої, злагодженої роботи команди ОВА, правоохоронних структур, відповідних служб та структурних підрозділів. Цей вектор руху триматимемо і надалі. Тим більше, область тепер має представника Уповноваженого - Галину Лугову.
Вже співпрацюємо. Адже захист прав людини - це про справедливість, про свободу, про найвищі правові і людські цінності. Це - про життя. Саме такі цінності і відстоює Україна, тисячі мужніх героїв на полі бою з російським агресором.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)