У Кіровоградську область надійшло понад 78 мільйонів гривень для виплат субсидії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54612_1.jpg)
Для виплати житлової субсидії домогосподарствам Кіровоградщини, які отримують її через поштові відділення, надійшли кошти у сумі 78,4 мільйона гривень за березень 2021 року.
Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров.
«Житлову субсидію за січень-лютий 2021 року виплатили в повному обсязі. Наразі розпочали виплату житлової субсидії за березень. Кошти отримали вже 35,7 тисяч домогосподарств, які обслуговуються у поштових відділеннях», - зазначив Олександр Догаров.
Він додав, за інформацією Міністерства соціальної політики України, найближчим часом в область надійдуть 108,2 мільйона гривень для виплати житлової субсидії через банківські установи.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)