У «Кіровоградобленерго» закликали мінімізувати споживання електроенергії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58482_1.jpg)
Через ракетні удари по енергоінфраструктурі у деяких регіонах України та необхідність проведення на них відновлювальних робіт у «Кіровоградобленерго» закликали мешканців області мінімізувати споживання електроенергії.
Це допоможе українській енергосистемі та зменшить потребу в аварійних відключеннях.
«Просимо вас мінімізувати використання електрообігрівачів, бойлерів, кухонних електроплит, пральних машин, електрочайників (кавоварок), прасок, зарядних пристрої, пилососів, комп’ютерів, телевізорів, а натомість користуватися ними вночі або в обідню пору дня. Також більш ощадливе використання освітлення у вечірні години полегшить навантаження на енергосистему. Найближчими днями зробімо все можливе, щоб мінімізувати споживання електроенергії о 18:00-23:00», - зазначили в обленерго.
Наразі у деяких областях України застосовуються віялові відключення електроенергії.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)