У Кіровограді вихованці дитячого будинку вчилися дотримуватися правил пожежної безпеки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30565_1.jpg)
Вихованці дитячого будинку «Наш дім» відвідали пожежно-технічну виставку-музей пожежної безпеки у Кіровограді.
Цікаву для дітей екскурсію організував начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради Сергій Коваленко.
Експозиція музею представлена у трьох залах (зал історії; зал техніки та служби; зал профілактики) і розповідає про мужність та героїзм пожежників, історію пожежної охорони Кіровоградщини, основні напрями профілактичної та агітаційно-роз'яснювальної роботи.
Перший зал музею представляє історію пожежної охорони Кіровоградщини. Зал історії прикрашає унікальна діорама „Пожежа Єлисаветграду 1834 року”. Діорама створювалась 9 років місцевим художником-діорамістом Миколою Риженком.
Надзвичайно цікавим і незвичним для дітей виявився зал профілактики, адже кожен з нас легковажно вважає, що пожежа трапиться, де завгодно тільки не в мене. Саме з цієї причини люди часто нехтують елементарними правилами пожежної безпеки. Змінити таке ставлення та підняти свідомість людини до належного рівня – головна мета експозиції.
Також цікавою була виставка, яку привезли рятувальники із зони АТО: різноманітні міни, патрони, снаряд до реактивних систем залпового вогню «Град» та різні види артилерійських боєприпасів.
Відвідавши музей діти зрозуміли, що пожежа має жахливі та незворотні наслідки, і правила пожежної безпеки необхідно не тільки знати, але й старанно їх виконувати де б ти не знаходився: вдома, в школі чи на природі. Адже вогонь – це дуже руйнівна сила. Від дотримання елементарних правил залежить добробут житла і, дуже часто, життя людини.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)