У Кіровограді відновить свою роботу комунальна лазня
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30628_1.jpg)
У Кіровограді має відновити роботу міська комунальна лазня. На цьому сьогодні, 28 березня, під час апаратної наради наголосив міський голова Андрій Райкович.
З відповідним проханням до мера часто звертаються містяни, які висловлюють незадоволенння відсутністю умов відвідувати комунальноу лазню.
- Це важливе соціальне питання, – відзначив Андрій Райкович. – І багатьом людям така послуга надзвичайно потрібна. Тому даю завдання своїм заступникам знайти необхідне приміщення, обстежити його, визначити вартість робіт, та в найкоротші строки відкрити міську лазню.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)