У Кіровограді відбувся рейд у мікрорайоні Некрасівка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30390_1.jpg)
Більше сімдесяти відсотків пожеж, що виникають на території Кіровоградської області, трапляються на території приватних домоволодінь та у помешканнях громадян.
Основні причини займань - необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електроустановок, паління у ліжку тощо. Щоб попередити подібні випадки, рятувальники не припиняють проводити роз’яснювальну роботу у житловому секторі.
10 березня фахівці Управління ДСНС в області спільно з працівниками соцзахисту провели масово-роз’яснювальну роботу серед мешканців мікрорайону Некрасівка, що в обласному центрі. Особливу увагу рятувальники та соцпрацівники приділили самотнім людям поважного віку, яким під час живого спілкування ще раз нагадали про необхідність суворого дотримання правили безпеки. З життєвого досвіду стареньким відомо, як користуватися пічним опаленням і газовими приладами, щоб не спричинити лиха, в чому вони й запевнили рятувальників.
Господарі та господарки розповідали, що про несправності плит та котлів негайно повідомляють соцпрацівникові або звертаються безпосередньо до майстрів. Крім цього, рятувальники поспілкувалися і з іншими мешканцями мікрорайону, закликали до обережності з вогнем та звернули увагу на безпеку дітей. Організатори рейду залишили кіровоградцям листівки, у яких є інформація про пожежну безпеку вдома.
Рейдові перевірки за участі рятувальників та працівників соцзахисту триватимуть і надалі, оскільки працівники Управління ДСНС переконані, що саме довірлива розмова та підтримка є запорукою попередження біди в оселях пенсіонерів.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)