У Кіровограді прямо на вулиці пограбували молоду дівчину
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9186_1.jpg)
До Кіровського відділу міліції надійшло повідомлення про скоєння пограбування 20-річної кіровоградки. Невідомий чоловік шляхом ривка відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілої. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області.
На місце події прибув наряд патрульної служби, який по «гарячих слідах» затримав підозрюваного у скоєнні злочину. Ним виявився 27-річний житель обласного центру.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)