МОЗ повідомляє: 05 серпня (станом на 9:00) в Україні 75 490 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1788 летальних, 41 527 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 1271 новий випадок. Загалом проведено 1 098 665 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 914 пацієнтів.

У Кіровограді пройшли ігри чемпіонату міста з гандболу

Март 11, 2015 | Новини | Просмотров: 676 | Комментариев: 0

В комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» проходили ігри чемпіонату міста з гандболу серед юнаків у залік VІ міської Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях брали участь 120 учнів з 10 навчальних закладів.

Другий рік поспіль звання чемпіонів міста виборюють юнаки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. Срібні нагороди завоювали представники комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 – центр естетичного виховання «Калинка». Третє місце посіла команда комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр «Сузір’я».
Кращим гравцем турніру визнано учня ЗОШ № 4 Євгена Удовенка. Кращим воротарем чемпіонату став учень ЗОШ № 17 Сергій Кожухар.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.