У Кіровограді проходили обласні спортивні ігри з гандболу серед школярів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30506_1.jpg)
Упродовж двох днів, із 16 по 17 березня в комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» проходили обласні спортивні ігри з гандболу серед школярів.
У змаганнях дівчат перемогли представниці Петрового, срібними призерами стали юні гандболістки зі Знам’янки, третє місце посіла команда Олександрії. Серед юнаків чемпіонами стали школярі міста Кіровограда, срібні нагороди завоювали юні гандболісти Ульяновки, бронзові медалі в активі представників Знам’янки.
Переможці й призери змагань нагороджені Кубками та дипломами Кіровоградського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)