Сергій Ларін та Микола Ковальчук вітають жителів Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5456_1.jpg)
Шановні друзі! Дорогі християни!
З нагоди величного християнського свята Дня Святої Трійці, яке з прадавніх часів серед нашого народу величають ще й Зеленими святами, прийміть найщиріші побажання щастя, добра і здоров'я.
Ми бажаємо вам любові до ближнього, до життя, віри у те, що справжні християнські цінності – чесність, самовідданість і жертовність, братерська щирість та щедрість, чистота думок та вчинків –слугуватимуть провідною зіркою на вашому довгому і щасливому життєвому шляху.
З повагою
Голова обласної державної адміністрації
Сергій ЛАРІН
Голова обласної ради
Микола КОВАЛЬЧУК
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)