Сергій Кузьменко та Андрій Ярмоленко відкрили в Олександрії нове поле для гри в міні-футбол
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44191_1.jpg)
Сьогодні в місті Олександрія на території навчального закладу Олександрійський професійний ліцей урочисто відкрили новозбудований майданчик для гри в міні-футбол зі штучним покриттям.
В урочистостях взяв участь відомий футболіст, гравець Національної збірної України та "Боруссії" (Дортмунд) Андрій Ярмоленко, який завітав до Кіровоградщини на запрошення голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка.
Спортивний майданчик збудовано за типовим проектом у рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», Ініціювала будівництво облдержадміністрація, підтримала ідею міська рада Олександрії. У місті цього року заплановано збудувати ще один такий об’єкт за цією ж програмою.
Під час відкриття Сергій Кузьменко підкреслив: "Сьогодні в Україні будуються сотні міні-футбольних полів і наша молодь отримує нові можливості для занять фізичною культурою та спортом. На Кіровоградщині вже збудовано одинадцять таких майданчиків, а до кінця року буде відкрито ще близько десяти. Приємно, що ми разом реалізовуємо цю ініціативу: інвестує держава, а місцева влада співфінансує будівництво".
Керівник ОДА звернувся до юних спортсменів, зауваживши, що заняття спортом на новому полі сприятимуть їхнім успіхам у майбутньому: "Уся Україна пишається Андрієм Ярмоленком, який захищає кольори Національної збірної і демонструє найвищої якості футбол на європейських полях. Сьогодні молоді олександрійські футболісти мають хорошу нагоду з ним поспілкуватися і дізнатися історію його успіху". Голова облдержадміністрації подякував футболісту за візит і за підтримку ідеї популяризації спорту серед молоді.
Під час урочистостей Андрій Ярмоленко забив перші символічні голи у ворота, які захищали голкіпери дитячо-юнацького футбольного клубу «Аметист-2001». Юні голкіпери отримали в подарунок м’ячі з автографами зірки. "Коли мене запросили, то я із задоволенням приїхав до Олександрії, адже знаю, що тут люблять футбол і активно підтримують свою команду. А ще дуже хотілося подарувати радість юним спортсменам, - зазначив Андрій Ярмоленко.
Футбольне свято продовжили показові виступи вихованців ФК «Аметист-2001», а також вихованців спортивного клубу «Спарта-17», які продемонстрували свою майстерність. Усі молоді спортсмени та гості свята також мали нагоду взяти автограф у Андрія Ярмоленка та зробити фото на пам'ять.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)