Розпочалась підготовка до фестивалю «Степограй 2012».
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9181_1.jpg)
Чотири роки поспіль на теренах Кіровоградщини проходить надзвичайне дійство - фестиваль української народної творчості «Степограй».
Ексклюзивністю фестивалю є той факт, що проходить він в автентичній атмосфері українського села Карбівка, Добровеличківського району.
2012 рік – ювілейний в історії Фестивалю. Тож вже вп’яте гостинні мешканці Карбівки прийматимуть гостей з різних куточків України.
Зважаючи на перший ювілей – готуватись до «Степограю 2012» розпочали заздалегідь. 18 березня 2012 року на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка відбулось спільне засідання Оргкомітету фестивалю. Серед членів оргкомітету - відомі на Кіровоградщині люди – М.Середенко - голова Асоціації молоді Кіровоградщини «Златопілля»; О.Бабенко – заступник начальника управління культури і туризму Кіровоградської ОДА; Г. Суркова – директор Кіровоградського ОЦДЮТ; Л. Савенко – директор ОЮБ ім.О.М.Бойченка; А. Колєва – координатор проектів Інформаційно-ресурсного центру; Є. Манженко – фронтмен гурту «Веселі біоритми», ведучий ранкового шоу «Ранкова кава» та інші.
В рамках зустрічі вирішувалися основні питання проведення цьогорічного дійства. Зокрема – затвердження концепції, положення та плану проведення Фестивалю. Цьогорічний «Степограй» поєднає в собі вже традиційні елементи – проект «Студентська республіка», конкурсні виступи українських колективів в різних номінаціях, виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва з показовими виступами традиційних єдиноборств та презентацію діяльності родових помість (екопоселень).
Вже незабаром на сайті інформаційного партнера Фестивалю «Степограй 2012» - Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка з’явиться офіційна сторінка фестивалю, на який буде розміщено інформацію та фото про проведення фестивалю в попередні роки, а також докладну інформацію про цьогорічний «Степограй».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)