Позов Сергія Ларіна про скасування перейменування Кіровограда вже в суді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32415_1.jpg)
Позов народного депутата, екс-очільника області Сергія Ларіна про скасування постанови про перейменування Кіровограда на Кропивницький зареєстрований до розгляду Вищим адміністративний судом України, про це Ларін написав на своїй сторінці у фейсбуці
Парламентарій каже, сьогодні вкрай важливо повернути жителям право самостійно визначати, як має називатися місто.
– Ми виконуємо свої обіцянки. Позов від мене як народного депутата про скасування постанови про перейменування Кіровограда вже зареєстрований у Вищому адмінсуді.
Маю надію, процес буде незалежним, прозорим і без політичного тиску.
Ми разом: і жителі міста, і команда юристів зробимо все можливе, щоб зупинити це «перейменувальне» беззаконня! – наголосив Ларін. – Ми маємо повернути жителям законне право самостійно визначати, як повинне називатися їхнє місто! Раз і назавжди поставити крапку в питанні перейменування, у маніпуляціях на цю тему, у тлумаченні і переписуванні історії, як це вигідно нинішній владі...
Політик зауважує, головне зараз не зміна вивісок, а розвиток міста.
– Сьогодні основне завдання не в зміні вивіски на в’їзді! А в розвитку міста! Щоб жити в ньому було комфортно. Щоб з’являлися нові підприємства, створювалися робочі місця, щоб медицина була доступною, щоб люди не їхали світ за очі в пошуках кращого життя... – пояснює він.
Ларін переконаний, законну справедливість рано чи пізно, але все ж удасться відновити.
– У тому, що ми переможемо, у мене немає сумнівів! Можливо, це станеться не зараз. Але це обов'язково відбудеться щойно наша команда повернеться до влади! Станеться вже дуже скоро, – підсумував він.
Нагадаємо, раніше Ларін закликав жителів підтримати позов про скасування перейменування Кіровограда.
Як уже повідомлялося, Верховна рада перейменувала Кіровоград на Кропивницький на своєму засіданні 14 липня.
У квітні КМІС і Соціологічна група «Рейтинг» презентували результати соціологічного дослідження на тему перейменування Кіровограда. Згідно з даними соціологів, переважна більшість населення Кіровограда – 82% – проти перейменування міста на Кропивницький.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)