МОЗ повідомляє: 06 липня (станом на 9:00) в Україні 49 043 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1262 летальних, 21 703 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 543 нові випадки. Загалом проведено 722 513 тестувань методом ПЛР.

Повідомляє ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Сентябрь 16, 2014 | Новини | Просмотров: 949 | Комментариев: 0

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором матеріальна допомога?

Якщо працедавець надає окремим працівникам нецільову благодійну (матеріальну) допомогу за їх заявами у зв’язку з особистими обставинами, яка носить разовий характер, наприклад на вирішення соціально-побутових потреб, вона не входить до складу заробітної плати, тому не розглядається як об’єкт оподаткування військовим збором.
Нагадаємо, об’єктом оподаткування військовим збором є, зокрема доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами ( п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підр. 10 р. XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями).
Більш детально з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дані роз’яснення у категорії 132).

Продовжено дію пільги з ПДВ на постачання зернових і технічних культур
Дію пільги з постачання на митній території України та вивезення на експорт зернових та технічних культур товарних позицій 1001-1008, 1205 і 1206 продовжено до кінця 2014 року.
Законом України від 31.07.2014 №1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» продовжено до кінця 2014 року дію пільги з постачання на митній території України та вивезення на експорт зернових та технічних культур товарних позицій 1001-1008, 1205 і 1206, але крім сільгосппідприємств-виробників, покупців такої продукції у сільгоспвиробників та Аграрного фонду, якщо культуру придбано з ПДВ (п. 151 підр. 2 р.ХХ Податкового кодексу України).
Також зауважимо, що відповідно до Закону України від 27.03.214 №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» з 1 квітня 2014 року нульову ставку ПДВ мають право застосовувати лише експортери-виробники такої продукції, при умові вирощування продукції на землях сільськогосподарського призначення, яка знаходиться у їх власності або у постійному користуванні. Зазначені експортери мають право на відшкодування податкового кредиту. Всі інші постачальники при реалізації її на експорт, ПДВ за нульовою ставкою не нараховують, не мають права на податковий кредит, а застосовують звільнення від ПДВ.
Нагадаємо, що раніше пільга з ПДВ на постачання зернових і технічних культур була встановлена лише до 1 жовтня 2014 року.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Будь в курсі найсвіжіших і актуальних новин в місті Кропивницький! Підписуйся на наш канал в YouTube і сторінку в Facebook. Для зручності завантажуй наш безкоштовний мобільний додаток - Аndroid

МОЖНА ЗАМОВИТИ ФОТО Filipenko Igor у цифровому форматі з високою роздільною здатністю.




Комментарии для сайта Cackle







Linux Хостинг от HostPro Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений