У Кропивницькому бібліотекарі провели екологічний спомин
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62236_1.jpg)
Екологічний спомин «Чорнобиль… Видих…» відбувся у бібліотеці №18., що у Кропивницькому
Спілкуючись біля виставки «Чорнобильський вітер у душах мете», читачі згадували про масштаби трагедії та ліквідацію наслідків. Протягом дня читачі переглядали фільм «Перші ліквідатори аварії на ЧАЕС», який викликає повагу до вчинків чорнобильців.
Згідно з даними «Союзу Чорнобиль України», тисячі людей, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, померли від наслідків радіаційного зараження, від якого постраждали під час роботи. Тільки від онкологічних захворювань, що розвинулися в результаті отриманої дози радіації, померло до 200 тисяч осіб.
Бібліотекарі закликають пам΄ятати усіх відчайдушних і мужніх людей, які в далекому 1986 році врятували світ від ще більш трагічних наслідків вибуху на ЧАЕС та дали нам можливість жити.
Резніченко Віра
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)