Перемога в Болгарії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5578_1.jpg)
З 7 по 19 червня творчі колективи Кіровоградської музичної школи № 3 взяли участь у VI Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі «Слов’янський вінець» в м. Кранєво (Республіка Болгарія).
Як повідомила в.о. начальника відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець, ансамбль бандуристів «Мальвочки» під керівництвом Ірини Прокопової і Наталії Кіяшко в номінації «Вокал - ансамбль», тріо бандуристів під керівництвом Ірини Прокопової в номінації «Ансамблі малих форм», тріо бандуристів під керівництвом Ірини Прокопової в номінації «Естрадні ансамблі», зразковий хор «Елегія» під керівництвом Алли Васильєвої вибороли в фестивалі- конкурсі перші місця.
Керівники творчих колективів Алла Васильєва та Ірина Прокопова нагороджені Грамотами фестивалю-конкурсу за професіоналізм.
джерело сайт Кіровоградської міської ради
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)