На кіровоградських ринках треба бути уважними
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5790_1.jpg)
Також в обласному центрі працівниками міліції за підозрою у скоєнні крадіжки затримано місцевого жителя, 1960 року народження. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
На одному із ринків міста зловмисник із сумки кіровоградки, 1963 року народження, викрав гроші у сумі 1770 гривень.
Подібна історія трапилась і з жителькою міста Кіровограда, 1966 року народження. На ринку з її сумки зникли гроші у сумі 500 гривень, 10 доларів США, а також мобільний телефон і документи. За підозрою у скоєнні цього злочину затримано раніше судиму місцеву жительку, 1971 року народження.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)