На Кіровоградщині затримали крадіїв
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5936_1.jpg)
Працівниками Олександрійського міського відділу міліції за підозрою у скоєнні крадіжки затримано раніше судимих жителя одного із населених пунктів району, 1981 року народження, та жителя Донецької області, 1977 року народження. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області.
Зловмисники вночі шляхом пошкодження віконного скла у місцевому кафе, проникли до приміщення, звідки викрали гроші у сумі 2000 гривень, солодощі, алкогольні та тютюнові вироби. За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення), санкцією якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)