На Кіровоградщині затримали двох громадян, які обікрали помешкання підприємця
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32810_1.jpg)
До того, обидва підозрюваних відбували покарання в місцях позбавлення волі за крадіжки. Після звільнення наркомани «зі стажем» заїхали в Новгородківський район, де вдень обікрали квартиру 50-річного потерпілого.
Вирахувати і затримати злодіїв працівникам поліції вдалося вже через кілька годин на території Кривого рогу. За скоєне зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
Повідомлення про крадіжку надійшло до Новгородківського відділення поліції о 14-й годині 6 вересня. Приватний підприємець зранку разом із родиною виїхав у справах, чим і скористалися підозрювані. Прослідкувавши за тим, щоб в квартирі нікого не було, зловмисники пошкодили вікно й заходилися порядкувати у чужій оселі.
Аби знайти цінні речі, спакувати золоті прикраси господині та інше майно, крадіям знадобилося небагато часу. Напарники спокусилися навіть на бінокль, ліхтарик і мисливський ніж. Далі обидва так само втекли з місця злочину через вікно та вирушили на автомобілі в напрямку Кривого Рогу, маючи намір «загубитися» у великому місті.
Повернувшись додому, потерпілі негайно викликали поліцію. Попрацювавши на місці пригоди, оперативники з’ясували, на якому транспортному засобі рухалися злодії, а далі встановили особи підозрюваних та їх місцезнаходження.
«Допомогу у затриманні поліцейським із Кіровоградщини надали колеги з Інгулецького відділення поліції Кривого Рогу. До моменту затримання зловмисники встигли лише зайти до орендованої квартири і перевдягнутися.
Крадіями виявилися двоє мешканців Дніпропетровської області, віком 28 та 31 року, раніше судимих за крадіжки», - розповів т.в.о. начальника Новгородківського відділення поліції Юрій Щегляков.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за частиною ч. 4 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». За ці дії особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. У даний час перевіряється причетність зловмисників до скоєння аналогічних злочинів.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)