На Кіровоградщині запрацює група з охорони навколишнього середовища
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54859_1.jpg)
Міжвідомча робоча група з охорони навколишнього середовища, до якої увійдуть представники правоохоронних і контролюючих органів, запрацює на Кіровоградщині.
Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови ОДА Валерій Жалдак сьогодні, 6 травня.
«Це спільне рішення. До робочої групи увійдуть представники обласної державної адміністрації, екологічної інспекції, поліції, прокуратури, агентства водних ресурсів, Держгеокадастру, обласного управління лісового та мисливського господарства, а також інших служб, дотичних до сфери контролю стану навколишнього середовища. Діяльність групи націлена на посилення заходів захисту довкілля на Кіровоградщині», – зазначив Валерій Жалдак.
Як уже повідомлялося, облдержадміністрація ініціювала запровадження системи регіонального моніторингу якості атмосферного повітря.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)