На Кіровоградщині водіям надавали допомогу по буксируванню автомобілів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40811_1.jpg)
За минулу добу пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області відбуксирували 2 автомобіля, які опинились на ускладнених відрізках дороги.
27 грудня о 10:07 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вул. Дружби у смт Новгородка вантажний автомобіль «КАМАЗ» потребує допомоги по буксируванню зі слизької ділянки дороги.
Рятувальники 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Новгородка відбуксирували автомобіль на безпечну ділянку дороги, де він продовжив рух самостійно.
Згодом рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницького допомогли вибратись на безпечну ділянку дороги водію вантажного автомобіля «MAN», який потребував допомоги на вул. Мурманській у м. Кропивницькому.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)