На Кіровоградщині виявили браконьєра, який в брід ловив рибу сіткою
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58434_1.jpg)
Сьогодні, 4 жовтня, під час рибоохоронного рейду на Кам‘янському водосховищі біля Кременчуцької ГЕС інспектори Кіровоградського рибоохоронного патруля виявили чоловіка, який в брід тягав рибу сіткою. Він встиг вловити 30 кг риби: три судака, 21 екз.синця, 147 екз.плітки.
Загальна сума збитків, які завдано рибному господарству України - 273 870 грн. На чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.4 ст.85 КУпАП.
На місце події викликано поліцію. Водні біоресурси та заборонене знаряддя лову вилучено.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)