На Кіровоградщині вирощують продукти для військових (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62285_1.jpg)
Жителі Попельнастівській громади, третій рік поспіль, беруть участь у Всеукраїнській акції Сади Перемоги.
У рамках цієї програми було посаджено більш ніж 200 відер картоплі та інших овочевих культур. Вирощений урожай буде зібраний та переданий українським захисникам.
"Підтримка наших захисників продуктами харчування - це невід'ємна частина волонтерського руху в Попельнастівській громаді. У минулі роки неодноразово надавалася продовольча підтримка багатьом військовим частинам, госпіталям і лікарням, а також ВПО", - зазначили в громаді.
*«Сади Перемоги» - всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування продуктів харчування.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)