На Кіровоградщині відбувся перший весняний ретро-тур (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62029_1.jpg)
Під час першого весняного ретро-туру Гайворонською вузькоколійкою зібрали понад 33 тисячі грн на ЗСУ
На Кіровоградщині відбувся перший весняний ретро-тур за напрямками Гайворон-Хащувате-Гайворон та Гайворон-Бершадь-Гайворон, повідомляють у Гайворонській міській раді.
Під час заходу проходив благодійний ярмарок, на якому спільними зусиллями вдалося зібрати 33 960 грн, із яких 9 700 передадуть на придбання тепловізору. Решта коштів буде спрямована на пошиття адаптивного одягу та закупівлю матеріалів для виготовлення маскувальних сіток.
Загалом під час ретро-туру Гайворонщину відвідало близько 300 туристів з різних куточків України: Києва, Вінниці, Одеси, Кропивницького, Житомира, Бердичева та Львова.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)