На Кіровоградщині у поліції заохотили державних службовців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44168_1.jpg)
Начальник обласного главку Роман Козьяков вручив працівникам Подяки від голови облдержадміністрації з нагоди сторіччя запровадження державної служби в Україні.
«Наші колеги, які хоч і не носять погони, але так само як і всі ми в рамках службових повноважень виконують відповідальну роботу, відзначають своє професійне свято.
За поданням Головного управління Нацполіції в області, на адресу наших працівників надійшли Подяки від голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, які я із задоволенням передам», - зазначив Роман Сергійович.
Очільник відомства від колективу поліції області висловив вдячність колегам за сумлінну роботу та побажав подальших успіхів у державній службі.
Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)