На Кіровоградщині тривають ремонтні роботи будівель пожежно-рятувальних частин
![](http://fotoinform.net/uploads/news_46257_1.jpg)
Створення та підтримання належних умов праці рятувальників та функціонування підрозділів пожежно-рятувальної служби, виконання ними завдань за призначенням на високому професійному рівні, зміцнення матеріально-технічної бази гарнізону завжди було одним з пріоритетних завдань керівництва Служби порятунку Кіровоградщини.
Відповідно до доручення начальника Управління ДСНС у Кіровоградській області полковника служби цивільного захисту Віталія Миронюка були розроблені та затверджені плани проведення ремонтно-будівельних робіт підпорядкованих підрозділів Управління ДСНС в області.
Наразі продовжуються роботи по облаштуванню пожежних частин. Так, в будівлі 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Устинівка вже виконано утеплення фасаду та тривають оздоблювальні роботи зовнішніх стін.
Завершити ремонтні роботи фасаду підрозділу планується до кінця листопада.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)