На Кіровоградщині рятувальники тричі надавали допомогу по розпилюванню й прибиранню дерев
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44436_1.jpg)
Протягом доби, що минула, бійці У ДСНС в області тричі надавали допомогу по усуненню перешкод, що створювали для життєдіяльності населення аварійні дерева.
Бійці 26-ї ДПРЧ м. Благовіщенського надали допомогу по розпилюванню та прибиранню аварійного дерева на вул. Грибоєдова с. Шамраєве Благовіщенського району.
Аналогічну допомогу надали рятувальники 25-ї ДПРЧ м. Новомиргород на вул. Григорія Тайги в райцентрі. Бійці 18-ї ДПРЧ м. Знам’янка розпиляли дерева, що впали на проїжджу частину дороги біля с. Цибулеве.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)