На Кіровоградщині рятувальники провели роз’яснювальну роботу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50221_1.jpg)
Основними причинами виникнення пожеж у житловому секторі є необережне поводження з вогнем, нехтування правилами пожежної безпеки та порушення правил експлуатації побутових електричних приладів.
Більшості пожеж, значним матеріальним втратам, а також загибелі можна було б запобігти, якби жителі Кіровоградщини відповідальніше ставилися до виконання вимог правил пожежної безпеки.
Саме з метою поліпшення обізнаності громадян з вимогами пожежної безпеки, працівниками Управління ДСНС в області та підпорядкованих підрозділів проводяться профілактичні відпрацювання житлового сектора населених пунктів області.
22 листопада роз’яснювальну роботу серед громадян провели фахівці Добровеличківського та Олександрійського районних підрозділів У ДСНС України в області. Під час спілкування з місцевим населенням рятувальники нагадали правила пожежної безпеки у побуті, розповіли про причини виникнення пожеж та їх наслідки, роз’яснили, як діяти у разі виникнення загоряння в будинку. Спілкуючись з людьми, рятувальники наголосили, що уникнути пожежі можливо тільки за умови суворого дотримання правил пожежної безпеки. Вогнеборці також закликали дорослих бути пинциповими у питаннях безпеки дітей, особливо малолітніх: навчати дітей правилам безпеки, власним прикладом демонструвати їх виконання, не залишати малят без нагляду та ховати подалі небезпечні предмети.
У ході роз’яснювальної роботи серед населення було розповсюджено листівки з правилами безпеки та номером виклику пожежно-рятувального підрозділу.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)