На Кіровоградщині рятувальники провели рейдову перевірку (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58399_1.jpg)
29 вересня співробітники місцевих підрозділів Кропивницького районного управління ГУ ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу у житлових секторах міст Бобринець, Долинська та селищ Компаніївка, Новгородка та Устинівка.
Громадян закликали не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, дотримуватись правил безпеки при виявленні боєприпасів часів минулих війн і сучасних, навчати дітей не чіпати підозрілі предмети на вулиці та телефонувати до Служби порятунку за номером «101».
Рятувальники роздали листівки із застереженнями та нагадали правила пожежної безпеки у побуті і в екосистемі.
Жителям Кропивницького району порекомендували заздалегідь готуватися до опалювального сезону: перевірити стан електрообігівачів та усунути несправності, потрусити сажу у печах і грубах, замазати тріщини у плитах і димарях тощо.
Крім того, громадянам вкотре нагадали про адміністративну та кримінальну відповідальність за випалювання сухої трави та пожнивних залишків.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)